Barnes Mobilya 2019 yılında İç Mimar Neşe Diricanlı önderliğinde bir Nesse Mimarlık iştirakı olarak sektöre adım atan Barnes Mobilya özgün ve modern tasarımlarıyla oluşan kendine özgü mobilyalarıyla yaşam tarzına farklı bir bakış açısıyla dokunuyor. Benzersiz tasarımları, kişiye özel mobilya koleksiyonları ve modern kültürel dokunun mucidi olan markamız üretim sağladığı her kategoride değişime doğru atılan ilk adımdır. Yüksek kaliteli malzemelerin, kişiye özgü tasarlanan renklerin ve ortama en uygun modellerin deneyimli tasarımcıların dokunuşlarıyla hayat bulduğu Barnes Mobilya ülkemizde gerçekleştirdiği iş ortaklıklarıyla sektörün lider markaları arasında yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz;

İnsan yaşamına değer katan dokunuşları estetik mobilya stiliyle bütünleştirerek modern yenilikleri takip etmek. Üretim sağladığı her kategoride uluslar arası standartları ilke edinerek iş ortaklarına farklılığı hissettirmek. Geniş ürün yelpazesi, kişiye özel renk tasarımları ve konforlu mobilya tasarımlarında tanınan bir marka konumuna erişmek.

Misyonumuz;

Toplumda hizmet verdiğimiz her bireyin ve kurumsal firmanın mobilya tarzlarında kaliteyi hissettirmek. Sektörde iş istihdamını artırarak büyüyen bir aile topluluğu haline gelmek. Yeniliği keşfeden dinamik yapısıyla coğrafyanın farklı konumlarında ülkemizi temsil etmek.

Değerlerimiz

• İnsan odaklılık

• Çevreye duyarlılık

• Güvenilir iş ortaklığı

• Yeniliğe açıklık

• Çeşitlilik ve kapsayıcılık

• Kreatif ekip ruhu

• Özgün tasarım

Benzersiz Tasarımlar

Özgün ve modern tasarımlı mobilyalar ile herkesin hayalindeki ev ve ofisler için stil ve rahatlık bir arada.

Kişiye Özel Mobilyalar

Tasarımı sizin hayalinize göre özelleştiriyoruz. Ofislerinize size özel bir dokunuş katın.

Yüksek Kalite Malzemeler

Yüksek Kalite Malzemelerle Ofis Keyfini Şıklıkla Taçlandırın: Rahat ve Şık Mobilyalarımızla Ofiste Kendinizi Özel Hissedin.

Konforlu Mobilyalar

Ofis Keyfini Şıklıkla Taçlandırın: Rahat ve Şık Mobilyalarımızla Ofiste Kendinizi Özel Hissedin.

Barnes ile Şıklığın Sırrını Keşfedin!

Modern Tasarımları

Şık tasarımlar, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle modern mobilyalar.

Klasik Koleksiyonlar

Zarif klasik mobilyalarımızla ofisinizde
nostaljik bir atmosfer yaratın.

Modern Koleksiyonlar

Stilinizin yansıması, modern koleksiyonlarımızla yaşamınızı yeniden şekillendirin.

Müşteri Yorumları

Barnes Mobilya, ofisim için mükemmel mobilyalar üretti. Tam zamanında teslim edildi ve ürünler harikaydı. Teşekkürler Barnes Mobilya!
Barnes Mobilya ile çalışmak gerçekten keyifliydi. Müşteri hizmetleri çok iyiydi ve mobilyalarımız mükemmel bir şekilde özelleştirildi. Yüksek kaliteli malzemeler kullanıyorlar ve sonuç gerçekten harikaydı.
Barnes Mobilya'nın tasarladığı mobilyaları görünce inanamadım. Gerçekten benzersiz bir tasarıma sahipler ve odamızı tamamlayacak bir şekilde özelleştirildiler. Çalışanlar çok yardımsever ve müşteri hizmetleri mükemmeldi.
Barnes Mobilya, ofisimiz için özel tasarlanmış bir banko üretti ve sonuç gerçekten inanılmazdı. Malzemeler yüksek kaliteliydi ve banko mükemmel bir şekilde tasarlanmıştı. Tamamen tavsiye ederim.

Projelerimiz

Back to Top
Product has been added to your cart